STEM School Label (STEM Mokyklos Ženklas)

Norime pasidžiaugti pranešdami, kad gimnazija atrinkta dalyvauti tarptautiniame projekte „STEM mokyklos ženklas“ („STEM School Label“).
    Tapome viena iš 16 Lietuvos mokyklų, kurias atrinko atstovauti Lietuvą įgyvendinant šį projektą, kurio metu padėsime Europos bendrojo ugdymo mokykloms įsivertinti vykdomas STEM veiklas ir planuoti, kaip tobulinti STEM veiklą.
    Mokyklų atranka vykdyta įgyvendinat 2017–2020 m. Ugdymo plėtotės centro kartu su „European Schoolnet“, „Ciencia Viva“ (Portugalija), „Maison pour la Science d’Alsace“ (Prancūzija), „Center for the Promotion of Science“ (Serbija) „Erasmus +“ strateginių partnerysčių (sutarties numeris 2017–1-BE02-KA201-034748) projektą „STEM mokyklų ženklas“ (angl. – „STEM School Label“).

STEAM tinklo mokyklos

Gimnazija dalyvauja tarptautiniame „eTwinning“ projekte „STEAM aplink mus“ („STEAM is all around us“). Projekte dalyvauja Bosnijos ir Hercegovinos, Serbijos, Turkijos, Italijos, Ukrainos, Ispanijos, Portugalijos, Estijos, Graikijos ir Lietuvos mokiniai.