Netradicinės tikybos pamokos 1 – jųjų klasių mokiniams ,,Esu šaukiamas...

Šiandien labai populiarios savirealizacijos teorijos perša mintį, kad žmogui pakanka vien paties savęs, jog svarbu tik tai, ko tu nori. Tačiau dera atsiminti, kad mūsų gyvenimas nepriklauso tik mums, nėra tik mūsų norai. Deja, aplinka dažnai skatina nuolat ieškoti tik savęs.
O iš tiesų mūsų gyvenimas yra Dievo mums parengtas planas. Mūsų uždavinys – suprasti Dievo planą ir atsiliepti į Jo pašaukimą. Dažnai šis kelias gana ilgas ir sudėtingas, nes girdime daugelį balsų, kviečiančių mus į skirtingas puses.
Rugsėjo 29 d. gimnazijoje vyko netradicinės tikybos pamokos 1 – ųjų klasių mokiniams tema, ,,Esu šaukiamas...“.
Įžvalgomis, kaip atpažinti savo pašaukimą dalinosi pamokos svečias Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos klebonas kun. Valdas Paura. Jis mokiniams kalbėjo, kad atpažintume savo pašaukimą, turime klausyti Dievo balso. Dievas įvairiais būdais mūsų širdyse, mūsų kasdienybėje daro užuominų, teikia nuorodų. Pašaukimą atpažįstame iš Dievo mums dovanotų talentų, gebėjimų.
Neretai Dievas pasitelkia ir mūsų norus, dovanoja mums degančią širdį, kuri liepsnoja dėl to, kas yra mūsų pašaukimo kelias.

Tikybos mokytojos Audronė ir Alė

Pamoka