Tarptautinis NORDPLUS Junior projektas „Students Teaching Students“

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda pagal tarptautinio projekto Nordplus Junior „Mokiniai moko mokinius“ („Students Teaching Students“) programą 2020 m. vasario 17 d. išvyko į Latviją į Daugpilį. Projekto metu mokiniai ne tik susipažins su turtinga kaimyninės šalies Latvijos istorija, švietimo sistema, kultūra, bet ir tobulins kalbines kompetencijas, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, kurs ir modeliuos įvairias jaunimo gyvenimo situacijas, organizuos pamokas išbandydami mokytojo profesiją, į(si)vertins netradicinių ir neformalių mokymo(si) aplinkų svarbą ugdymo procese. Projektas finansuojamas „Nordplus“ – Šiaurės ir Baltijos šalių tarptautinio bendradarbiavimo programos lėšomis.

Dalinamės pirmosios vizito dienos akimirkomis.