Tarptautinis NORDPLUS Junior projektas „Students Teaching Students“

2020-02-21. Penktoji vizito diena. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda pakvietė naujuosius bičiulius į mūsų gimnazijos parengto trumpametražio filmo „Outstanding People of Lithuania“ pristatymą ir diskusiją apie socialinės atskirties visuomenėje atsiradimo priežastis, galimybes jas spręsti bei visuomenės tolerancijos ir pakantumo kontekstų skirtumus ir panašumus Lietuvoje ir Latvijoje. Diskusija vainikavo – šio etapo projekto veiklų įgyvendinimą. Kupini įspūdžių ir pozityvių emocijų, suradę naujų bičiulių mūsų gimnazistai ir mokytojai išvyko namo. Ačiū Jums, miela Daugpilio 3 vidurinės mokyklos bendruomenę už bendrystę, šilumą ir įdomias projekto veiklas. Iki kito susitikimo Kaune!