Be kategorijos

Tarptautinis NORDPLUS Junior projektas „Students Teaching Students“

Gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda tęsia tarptautinio projekto veiklų įgyvendinimą kartu su Latvijos Daugpilio 3 vidurinės mokyklos bendraamžiais ir mokytojais. Antrąją vizito dieną organizuoti komandiniai žaidimai, video dirbtuvės, pamokos, Latvijos komandos parengtų filmų pristatymas, veiklų refleksijos ir e-žaidimas „Escape room“ skaitmeninio užimtumo veiklos centre.

Trečiąją vizito dieną projekto komandos išvyko į Koknese, odinių dailės suvenyrų ir papuošalų dirbtuves, ragavo tradicinio latviško ekologiško maisto „Rudolfs“, įmonėje „Ādažu Čipsi“ susipažino su bulvių traškučių gaminimo technologijomis.

Ketvirtąją vizito dieną projekto komandos mokėsi bei plėtojo bendravimo ir bendradarbiavimo, komunikacinius įgūdžius ir užsienio kalbų kompetencijas žaisdami komandinius žaidimus, dalyvavo pristatytų Lietuvos ir Latvijos komandų filmų aptarimuose ir diskusijose. Technologijų pamoka senosios keramikos dirbtuvėse visiems paliko neišdildomą įspūdį. Mokiniai susipažino su senojo Latvijos amato – keramikos gaminimo technologijomis. Po sočių pietų – abiejų šalių komandos mokėsi šokti Flash mob šokį. Vakarą vainikavo jaukus atsisveikinimo vakaras mokyklos kavinėje. Vyko diskoteka ir karaokė dainų pristatymai.