Be kategorijos

Tarptautinis mokinių mainų projektas

Rugsėjo 20-25 dienomis gimnazijoje svečiuojasi mūsų ilgamečio tarptautinių mokinių mainų projekto partnerio – Vokietijos Lipės apskrities Karla-Raveh mokyklos mokiniai ir mokytojai.
Įprasmindami Kauno ir Lipės apskrities bendradarbiavimo 30 metų jubiliejų mūsų gimnazistai ir svečiai rugsėjo 23 d. aktyviai dalyvavo įvairiose bendrose veiklose: susipažino su turtinga mūsų gimnazijos istorija; integruotoje istorijos bei vokiečių ir anglų kalbų pamokoje pasitikrino žinias apie Pirmąjį pasaulinį karą, naudodamiesi skaitmeniniais informacijos šaltiniais atliko įtraukiančias užduotis. Vėliau dalyvavo bendroje akcijoje – „Sportas-bendravimo draugas“ ir išbandė jėgas estafečių rungtyse.
Dienos kulminacija tapo visų projekto dalyvių bendros veiklos VšĮ „Humana People to People Baltic“ ir Ugdymo plėtotės centro socialinės partnerystės programos „Valgyk protingai“ projekte „Valgyk sveiką lietuvišką maistą“. Akcijos „Atrask. Pažink. Pasidalink“ metu Vokietijos ir Lietuvos mokiniai bei mokytojai gamindami ir degustuodami sveikus tautinius lietuviškus patiekalus atrado daug bendrų tautiško identiteto sąsajų sveikos mitybos ir protingo požiūrio į maistą srityse. Valgyti ir gaminti sveikai populiaru ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje.
Sveikai bei skaniai pavalgę gimnazistai ir svečiai lydimi mokytojų iškeliavo į orientacinį žygį „Žydų tautos pėdsakų Kaune beieškant“. Žygio metu mokiniai atliko įdomias užduotis bei susipažino su turtinga Kauno istorija.