Tarptautinio mokinių mainų projekto „Atrasti ir patirti“ dalyviai aktyvūs ne tik pamokose

Žvarbų rugsėjo 25 d. rytą tarptautinio mokinių mainų projekto „Atrasti ir patirti“ dalyviai -Vokietijos Lipės apskrities Karla-Raveh mokyklos mokiniai ir mokytojai bei Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvavo gimnazijoje organizuotoje akcijoje #BEACTIVE. Smagiai pajudėję šokio ritmu, aptarę ir įvertinę projekto veiklas bičiuliai išvyko namo į Vokietiją. Nedrąsios vaikų atsisveikinimo ašaros, nuoširdūs padėkos žodžiai ir viltingai ištarti „iki pasimatymo“ sušildė širdis ir pažadino suvokimą, koks džiaugsmas yra galėti bendrauti ir drauge būti. Iki kitų susitikimų, mieli bičiuliai!