Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Gireno gimnazijos tinklalapis

Interaktyvi finansinio raštingumo diena

Sausio 30 d. gimnazijoje vyko Interaktyvi finansinio raštingumo diena. Swedbanko atstovai mokinius jau ryte pasitiko gimnazijoje ir pasakojo apie visos dienos būsimas veiklas.
Per pirmas pamokas vyko ,,15 minučių įsibrovimai“ į II klasių dalykų pamokas, kurių metu supažindino su pagrindine finansinio raštingumo informacija, finansų valdymo pagrindais ir pristatė užduotis.
    Per pertraukas gimnazijos fojė skambėjo muzika ir vyko aktyvus bendravimas su gimnazistais ir mokytojais, jiems buvo užduodami klausimai ir už teisingus atsakymus dalinami prizai. Mokiniai domėjosi ne tik bankininko profesijos, bet ir apie asmeninių finansų valdymo ypatumus.
    Per 3-4 pamokas II ir IV klasių mokiniams vyko ugdymo karjerai paskaitos apie finansų specialybę.
5 pamokos metu vyko FINALINĖ pamoka, kurios metu II klasių mokiniams buvo sekama interaktyvi pasaka su intarpais (mokinių paruoštomis užduotimis), užtvirtino pagrindinius finansų valdymo akcentus bei finalizavo su masiniu lėktuvėlių paleidimu apie labiausiai įstrigusią informaciją per dieną.
    Džiaugiamės super aktyvia finansinio raštingumo diena gimnazijoje.