„SVEIKATUOLIAI 2018“
 

       Kovo 14 dieną Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje jau septintą kartą vyko tradicinis ir jau tarpmokykliniu tapęs sveikatos ir fizinio aktyvumo renginys, akcentuojantis kasdieninę sveikatos ir sporto reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Džiaugiamės, jog jau antrus metus greta I klasių gimnazistų aktyviai dalyvauja ir Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos aštuntokai.
Šventės dalyvius pasveikino Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė bei Centro PK pareigūnas Darius Joneikis.
        Prisistatymas, sveikatos žinių teorinis ir praktinis patikrinimas, užduotis apie tabako-alkoholio vartojimo prevenciją, pirmosios pagalbos teikimo užduotis, aktyvių estafečių rungtys – visa tai išradingai atliko visos komandos. Pasižymėjo ir komandų kapitonai, sumaniai ir šauniai atlikę jiems skirtą rungtį. Puikiai atlikta ir speciali pareigūno parengta užduotis.
Šauniausiai tarp gimnazistų komandų pasirodė ir daugiausiai vertinimo balų surinko Id klasės komanda, o svečių tarpe nugalėtojais tapo 8ė klasė. Visoms komandoms įteiktos padėkos ir “natūralūs vitaminai”, o nugalėtojams – specialūs Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizai. Dėkojame visoms komandoms ir palaikymo grupėms, auklėtojoms, administracijos atstovams, ir visiems, padėjusiems organizuoti sveikatą stiprinantį ir gerą nuotaiką skleidžiantį konkursą.
 

Organizatorės - Laisvutė Bakutienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;
Irena Saikauskienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė;

 

     

 

 

 

 

 

 

 

Pamoka Laikas
1 08.00-08.45
2 08.55-09.40
3 09.50-10.35
4 11.05-11.50
5 12.00-12.45
6 12.55-13.40
7 13.50-14.35
 


Karinės oro pajėgos

 

Draugiškas internetas „Saugesnis internetas“ – tai programa, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į nelegalią ir žalingą informaciją internete.


 

Šiuolaikiška interneto svetainė jaunimui

Užeikite


 © 2006 | Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija