Eil. Nr. | Pedagoginio darbuotojo pavardė, vardas | Mokomasis dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Auklėjamoji klasė |
1. | Aidienė Gražina | lietuvių kalba ir literatūra | mokytoja ekspertė | IIc |
2. | Andriejauskas Justas | neformalusis švietimas | mokytojas | |
3. | Astrauskas Romualdas | fizinis ugdymas | mokytojas | |
4. | Bakutienė Laisvutė | neformalusis švietimas | mokytoja | |
5. | Balevičienė Daiva | matematika | mokytoja ekspertė | |
6. | Baltuškienė Edita | lietuvių kalba ir literatūra | mokytoja ekspertė | IIIf |
7. | Bersėnienė Gintarė | lietuvių kalba ir literatūra | mokytoja metodininkė | Ia |
8. | Blinstrubaitė Vida | anglų kalba | mokytoja metodininkė | |
9. | Blūmas Artūras | matematikas | mokytojas metodininkas | |
10. | Boguševičius Domas | istorija, teisės pagrindai | mokytojas ekspertas | |
11. | Brimienė Nida | rusų kalba | mokytoja metodininkė | IIe |
12. | Brukienė Daiva | anglų kalba | mokytoja ekspertė | IIIa |
13. | Drumstienė Ona | tikyba | vyresnioji mokytoja | |
14. | Eskytė Gintarė | šokiai | mokytoja | |
15. | Gajauskaitė Vanda | rusų kalba | mokytoja metodininkė | IIf |
16. | Gečaitė Gabrielė | anglų kalba | mokytoja | If |
17. | Gaižutis Arvydas | technologijos, informacinės technologijos | mokytojas | |
18. | Gedrimas Rokas | Technologijos, biologija | mokytojas | IVc |
19. | Grigienė Vilma | lietuvių kalba ir literatūra | mokytoja metodininkė | IIIb |
20. | Jagentavičius Regimantas Viktoras | fizinis ugdymas | mokytojas ekspertas | Ie |
21. | Janickienė Raimonda | chemija | mokytoja metodininkė | IVg |
22. | Jankūnaitė Deimantė | ekonomika ir verslumas | mokytoja | IVe |
23. | Jasiulionienė Daiva | fizinis ugdymas | mokytoja ekspertė | |
24. | Jurgaitė Greta | neformalus švietimas | psichologė, mokytoja | |
25. | Jurgutienė Lilija | matematika | mokytoja metodininkė | IVd |
26. | Ivanauskienė Jūratė | matematika | mokytoja ekspertė | IVh |
27. | Kaftanikė Vilma | prancūzų kalba | mokytoja | |
28. | Kandrotaitė Janutienė Rasa | braižyba | mokytoja, daktaro mokslo laipsnis | |
29. | Kamarauskaitė Gabrielė | istorija, pilietiškumo pagrindai | mokytoja | IIIc |
30. | Klimavičienė Loreta | dailė | mokytoja metodininkė | IVb |
31. | Kučinskienė Inesa | anglų kalba | mokytoja metodininkė | |
32. | Kuzminas Ivanas | filmų kūrimas | mokytojas ekspertas | |
33. | Lapinskaitė Laima | biologija | mokytoja ekspertė | |
34. | Letkauskienė Eglė | neformalus švietimas | vyresnioji socialinė pedagogė | IIIg |
35. | Margienė Rima | matematika | mokytoja metodininkė | |
36. | Matusevičius Gintautas | nacionalinis saugumas ir krašto gynyba | mokytojas metodininkas | |
37. | Mažeika Darius | informacinės technologijos | mokytojas, daktaro mokslo laipsnis | |
38. | Nefas Sigitas | istorija, pilietiškumo pagrindai | mokytojas metodininkas | |
39. | Novikienė Ana | anglų kalba | mokytoja metodininkė | |
40. | Paškevičienė Rasa | geografija | mokytoja metodininkė | IVf |
41. | Patumsė Kamilė | neformalus švietimas | mokytoja | IIg |
42. | Putnienė Birutė | fizika | mokytoja metodininkė | IId |
43. | Rajaskaitė Aušra | istorija | mokytoja metodininkė | Ic |
44. | Rekštytė Greta | geografija | mokytoja | |
45. | Revuckaitė Snieguolė | chemija | vyresnioji mokytoja | Id |
46. | Saikauskienė Irena | fizinis ugdymas | mokytoja metodininkė | Ig |
47. | Slavinienė Jūratė | lietuvių kalba ir literatūra | mokytoja ekspertė | IVa |
48. | Snarskaitė Edita | muzika, neformalus švietimas | mokytoja metodininkė | Ib |
49. | Spiridonovienė Alė | tikyba, bibliotekininkė | mokytoja metodininkė | |
50. | Starkuvienė Laima | informacinės technologijos | mokytoja metodininkė | |
51. | Stonienė Jurgita | Vokiečių kalba | vyresnioji mokytoja | |
52. | Šadauskienė Regina | technologijos | mokytoja metodininkė | |
53. | Šilinskienė Viktorija | biologija | mokytoja | IIIe |
54. | Širkevičius Mantas | matematika | mokytojas | |
55. | Šutienė Gražina | grafinis dizainas | mokytoja ekspertė | |
56. | Tarkauskienė Egida | etika | mokytoja metodininkė | IIId |
57. | Urbelienė Remigija | lietuvių kalba ir literatūra | mokytoja metodininkė | |
58. | Vaitekėnas Giedrius | Informacinės technologijos, matematika | mokytojas metodininkas | IIb |
59. | Valiuvienė Vaida | ekonomika | mokytoja metodininkė | Ih |
60. | Vedegienė Inga | anglų kalba | mokytoja metodininkė | IIa |
61. | Venslovaitienė Rita | psichologija | psichologė, mokytoja | |
62. | Vėlyvienė Aldona | geografija | mokytoja metodininkė | |
63. | Vitkauskienė Vita Liucija | lietuvių kalba ir literatūra | vyresnioji mokytoja | |
64. | Vilkauskienė Danutė | fizika | mokytoja metodininkė | |
65. | Žegužauskė Inga | vokiečių kalba | mokytoja | |
66. | Žemaitienė Ramutė | anglų kalba | mokytoja ekspertė | |