Juokėmės ir verkėme drauge

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos 1 D klasės auklėtoja Raimonda Janickienė ir lietuvių kalbos mokytoja Rita Kaučikienė su 1D klase vasario 22dieną apsilankė Kauno kameriniame dramos teatre ir dalyvavo! spektaklyje ,,Vienatvė“. Jaunų režisierių ir aktorių trupė BAD RABBITS ( režisierės Eglė Kižaitė, Giedrė Kriaučionytė, aktoriai Severina Spakovska, Gabrielius Zapolskis ) iš Vilniaus interaktyviame spektaklyje pakvietė vaidinti ir žiūrovus- mūsų gimnazijos mokinius, kurie puikiai ekspromtu atliko jiems patikėtus vaidmenis.
    ,,Vienatvė“ tai daugiaplanis spektaklis apie tragiškus Sausio 13- osios įvykius, laisvę ir vienatvę socialiniuose tinkluose, apie tai, kaip nugalėti baimę, apie šeimos santykius ir emigraciją - kelioms kartoms skaudžios temos graudino, o aktoriaus Gabrieliaus jautriai ir ironiškai perteiktas vienišo vaiko likimas ir prajuokino, ir privertė susimąstyti. Spektaklio tąsa – pokalbis prie puodelio arbatos : mokiniai diskutavo su aktoriumi ir režisierėmis, aptarinėjo draugų vaidybą, gilinosi į iškeltas socialines problemas. Įtaigus spektaklis, aktualus ir jaunimui, ir suaugusiems, kalbantis apie bendražmogiškąsias vertybes nepaliko abejingo nei vieno mokinio. Todėl, mūsų nuomone, jame verta dalyvauti ir kitiems gimnazistams.