Rugsėjo 1-oji-mokslo ir žinių diena

Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę...

Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga.

Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve.

Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios,

Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.

Tegul jų kiekvienam užteks

Rugsėjo 1-osios šventę Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje iškilmingai pradėjo gimnazijos ilgamečiai draugai ir partneriai – Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras.

Visus susirinkusius sveikino gimnazijos draugai ir bičiuliai Kauno tarybos narys Gediminas Budnikas, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų štabo viršininko pavaduotojas pulkininkas leitenantas Algirdas Sutkus su viešųjų ryšių atstove Ingute Rukaite, Karinių oro pajėgų orkestro kapelmeisteris kapitonas Ričardas Kukulskis, Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos klebonas karmelitas kun. Valdas Paura.

Šventės metu vokiečių kalbai koordinatorius Lietuvoje Michael Brehm įteikė tarptautinio vokiečių kalbos egzamino diplomus (Das Deutsche Sprachdiplom II der Kultusministerkonferenz). Šiems gimnazistams: Matui Girdzijauskui(3a), Alsu Saakjan (3a), Domantui Kukštai (3a), Juliui Leonavičiui (3a), Laimai Meilutei (3a), Domui Mockui (3a), Medeinei Bložytei (3b).

2a klasės mokinė Rugilė skambia daina pasveikino susirinkusius į šventę mokinius, mokytojus, tėvus ir visą gimnazijos bendruomenę.

Tradiciškai sveikinimo žodį tarė dabartiniai mokyklos šeimininkai – gimnazijos ketvirtokai - abiturientai Aušrinė ir Domantas.

Tikėkimės, jog ši graži rudens diena išliks šviesi gimnazijoje, kiekvienoje klasėje, kiekvienoje šeimoje, visuose namuose, o nauji mokslo metai paskatins kūrybai ir darbui.

Su švente visus!

Pamoka