Protų mūšis „Ateities lyderiai“

2019 m. spalio 23 d. 13 val. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių integruotas istorijos – geografijos protų mūšis „Ateities lyderiai“, skirtas Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos 100-mečiui paminėti. Po trijų turų besimainančioje lyderių kovoje pergalę pelnė Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos 8 A klasės komanda, antrą ir trečią vietas pasidalino Kauno Kazio Griniaus progimnazijos ir Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos aštuntokai. Džiaugiamės šaunių 8-okų istorijos, geografijos užsienio kalbų (vokiečių, rusų, anglų) žinių bagažu bei gebėjimais pritaikyti žinias praktinėse veiklose.Renginį organizavo ir užduotis paruošė Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos Socialinių mokslų ir Užsienio kalbų metodinių grupių mokytojai – R. Pranevičienė, R. Paškevičienė, A. Rajaskaitė, S. Nefas, B. Pukelienė, N. Brimienė.