Be kategorijos, Mokinių pasiekimai

Projekto „Sveikata visus metus“ finišas.

Finišavo visus 2019 metus trukęs Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektas “Sveikata visus metus”, kuriame aktyviai dalyvavo ir laimėjo garbingą II vietą Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokiniai –„Sveikatos gidų“ komanda – Kristina Šataitė (III d), Ugnė Balčiūnaitė (III d), Gabija Žiūkaitė (III d), Erikas Stanevičius (III d) ir Altėja Jurkšaitė (III a). Komandos vadovė – Laisvutė Bakutienė. Gimnazistai pagal pateiktas temas kiekvieną mėnesį šauniai įgyvendino skelbiamus vis naujus kūrybinius iššūkius.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projektas subūrė 269 komandas – 6917 dalyvius iš Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų, vaikų ir jaunimo organizacijų, klubų, būrelių, šeimų.