Paroda-konkursas „Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos prekės ženklo ir vizualinio stiliaus dizainas“

Gimnazijos II aukšto foje atidaryta Kauno Kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Dizaino studijų programos Grafinio dizaino II kurso studentų darbų paroda-konkursas „Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos prekės ženklo ir vizualinio stiliaus dizainas“.
Parodoje dalyvauja DZ7 II ir DZ III gr. 11 studentų, kurie eksponuoja savo projektus. Darbų vadovai ir parodos kuratoriai Dizaino lektorė G. Jarašienė ir Dizaino programos kuratorius lektorius J. Dundulis. Sausio 9 d. studentai pristatė savo darbus gimnazijos bendruomenei. Kviečiame visus mokinius, tėvus, mokytojus, gimnazijos darbuotojus ir draugus dalyvauti apklausoje, kurioje kartu rinksime geriausią projektą. Esame dėkingi studentams už kūrybingumą ir nuoširdų dalyvavimą rengiant darbus ir parodą. Kūrybinės sėkmės visiems! (Foto Povilas Kupčinskas)