MIELI GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Dėkojame už Jūsų suteiktą paramą, pervedant 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio sumos, gimnazijai ankstesniaisiais metais. Mokykla Jūsų dėka kasdien tampa modernesnė, labiau atitinkanti tiek visuomenės, tiek Jūsų, tiek pačių mokinių lūkesčius.
Ir šiais mokslo metais kreipiamės į Jus, esamus ir buvusius gimnazijos bendruomenės narius, rėmėjus bei vaikų ugdymo(si) gerove suinteresuotus asmenis, tikėdamiesi paramos, nereikalaujančios iš Jūsų papildomų materialinių išlaidų.
Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant mokinių ugdymo(si) kokybę, sukuriant saugias interjero, rekreacinės ir edukacinės aplinkos erdve, pritaikytas šiuolaikiniam mokymuisi. Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais 2 procentus GPM sumos paskirtumėte Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijai.

Prašymą galima užpildyti internetu svetainėje http://deklaravimas.vmi.lt .
Smulkesnė informacija www.vmi.lt.

Rekvizitai 2 procentų paramai:
Pildoma forma yra FRO512 versija 04
Pildant nurodyti gavėjo tipą (t.y.2)
Gimnazijos įm. kodą 290134150