MIELI GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio.
Dėkojame už Jūsų suteiktą paramą, pervedant 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio sumos, gimnazijai ankstesniaisiais metais. Mokykla Jūsų dėka kasdien tampa modernesnė, labiau atitinkanti tiek visuomenės, tiek Jūsų, tiek pačių mokinių lūkesčius.
Ir šiais mokslo metais kreipiamės į Jus, esamus ir buvusius gimnazijos bendruomenės narius, rėmėjus bei vaikų ugdymo(si) gerove suinteresuotus asmenis, tikėdamiesi paramos, nereikalaujančios iš Jūsų papildomų materialinių išlaidų.
Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant mokinių ugdymo(si) kokybę, sukuriant saugias interjero, rekreacinės ir edukacinės aplinkos erdve, pritaikytas šiuolaikiniam mokymuisi. Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais 2 procentus GPM sumos paskirtumėte Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijai.
forma FR0512 versija 04 (atsisiųsti ) . Prašymą galima užpildyti internetu svetainėje http://deklaravimas.vmi.lt
.
Smulkesnė informacija www.vmi.lt
.