Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 metų sukakties minėjimas

2020 m. kovo 10 d. gimnazijos aktų salėje įvyko iškilmingas Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas. Susirinkusius gimnazijos bendruomenės narius sveikino gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė ir Lietuvos Respublikos seimo narės Audronės Jankuvienės patarėja Ernesta Ranusienė. Viešnia gimnazijos bendruomenei įteikė išskirtinę dovaną – Lietuvos Respublikos Aukščiausios Tarybos akto dėl Lietuvos Nepriklausomos Valstybės atstatymo oficialų nuorašą. I klasės mokinė Patricija Dobrovolskytė pristatė pranešimą apie Steponą Darių „Asmenybė pralenkusi savo šimtmetį“ Lietuvos visuomenė gyvena unikalių galimybių akivaizdoje. Dabar geriausias laikas įvertinti tai, ką jau turime, kuo galime didžiuotis, ir išnaudoti Nepriklausomybės teikiamas galimybes, drauge švęsti ir kurti mūsų Valstybės ateitį. Dalinamės gimnazijos mokinių ir mokytojų parengtos šventinės dainų ir šokių kompozicijos akimirkomis.