Lietuvių kalbos ir literatūros konkursas ,,Kartojimas – mokslų motina“

Negalime sutrumpinti kelio ten, kur iš tiesų verta eiti

Beverly Sills

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vasario 25 d. įvyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros konkursas ,,Kartojimas – mokslų motina“, skirtas 2020 metų Lietuvių kalbos dienoms. Konkursą organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija. Konkurso dalyvius pasveikino ir sėkmės įveikiant nelengvas užduotis palinkėjo Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė. Konkurse dalyvavo šaunūs Kauno miesto abiturientai iš Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Kauno „Saulės“ gimnazijos, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, Kauno „Santaros“ gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos. Konkurso dalyvių atliktas užduotis vertino kompetentinga lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų bei abiturientų komisija.