Ugdymo karjerai renginys ,,Kviečiame skrydžiui“

Kovo 6 dieną Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko ugdymo karjerai renginys ,,Kviečiame skrydžiui“, skirta miesto aštuntų klasių mokiniams. Sausakimšoje salėje pirmoji susižavėjimo banga nuvilnijo išgirdus ir pamačius gimnazijos himno videoklipą, kuriame atgyja gimnazistų užfiksuoti linksmi, nuotaikingi, prasmingi gimnazijos gyvenimo momentai.
    Šiltu žodžiu sveikindama susirinkusius aštuntokus gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė džiaugėsi gausiu būriu būsimų gimnazistų ir pristatė, kuo patraukli mūsų gimnazija. Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Kersnauskienė supažindino su nuo kovo 7 dienos pradėsiančia veikti nauja priėmimo į mokyklas elektronine sistema (https://imokykla.kaunas.lt/).
    Istorijos mokytoja Rasa Pranevičienė pristatė ir kalbino atvykusius buvusius gimnazijos mokinius. VDU istorijos magistrantas Ričardas pasakojo, kad šioje ugdymo įstaigoje mokėsi nuo 1 iki 12 klasės ir jaučiasi dėl to privilegijuotas. Nuoširdžiai džiaugėsi šiandien sutikęs buvusią auklėtoją etikos mokytoją Egidiją Tarkauskienę, dėkojo mokytojams, ruošusiems įvairiausiems konkursams, olimpiadoms, padėjusiems apsispręsti žengiant į istorijos mokslo platybes. Buvusiam mokiniui Mindaugui didžiausią įspūdį palikusi galimybė gimnazijoje mokytis gyvenimo, draugiški ir šilti santykiai su mokytojais. Praėjusiais metais baigusi gimnaziją Eglė su jauduliu kalbėjo apie mokytojus, jų didelį vaidmenį vienijant, buriant į bendruomenę. Drąsino jaunesniuosius nebijoti ateiti čia mokytis, nes ji, čia atėjusi visiškai viena, per ketverius metus įgijo nemažą būrį gerų draugų ir didelį bagažą žinių. Tarptautinį verslą studijuojantis Remigijus (2017 m. žurnalo ,,Kur studijuoti?“ viršelio veidas) džiaugėsi mokęsis Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje, nes čia visos galimybės augti ne tik kaip ,,žinių ekspertui“, bet ir kaip asmenybei. VU medicinos IV kurso studentė Aistė nuoširdžiai sakė, kad ,,gera čia“ ir, jeigu laikas sugrįžtų, ji nerastų jokių argumentų, kodėl reiktų rinktis kitą gimnaziją.
    Ant pradėjusių skleistis sparnų (kiekviena mokinių grupė turėjo tam tikros spalvos lėktuvėlius) lydimi mokytojų ir mokinių atstovų Vinco Kudirkos progimnazijos, Kazio Griniaus progimnazijos, Nemuno mokyklos daugiafunkcio centro, Dainavos progimnazijos, Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos aštuntokai pasklido grupėmis po Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnaziją dar geriau susipažinti su, galbūt, būsima mokymosi aplinka.