„Kviečiame skrydžiui!“

2020 m. kovo 3 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija pakvietė Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinius į ugdymo karjerai renginį „Kviečiame skrydžiui!“. Gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė sveikindama būsimus gimnazistus akcentavo, kaip svarbu gyvenime siekti savo tikslų, svajonių bei tikėti savimi. Gimnazijos mokinių taryba pristatė savo nufilmuotą video apie mokyklą bei pakvietė 8-okus į kelionę po šimtametę gimnaziją, išmokė pasikrauti energijos su uždegančiu šūkiu „Badzinga“. Gausiai susirinkę 8-okai improvizuoto skrydžio metu ne tik susipažino su Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos edukacinėmis ir poilsio erdvėmis, bet ir išbandė jėgas įdomiose mokslo stotelėse.