Skrajučių konkursas „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba ir Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupė organizavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2-12 klasių mokinių skrajučių antikorupcine tema konkursą „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“, skirtą Tarptautinei antikorupcijos dienai. Laimėtojų apdovanojimas vyko gimnazijoj.
Renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Baronienė

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Antikorupcinis protmūšis, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

Tarptautinę Antikorupcijos dieną – gruodžio 9-ąją, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai pasitiko dalyvaudami Antikorupciniame protmūšyje, kurį 2018 m. gruodžio 6 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupė, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba. Protmūšyje dalyvavo dešimt komandų: VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, „Saulės“ gimnazijos, Kauno „Varpo“ gimnazijos, „Aušros“ gimnazijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Kauno „Santaros“ gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos komandos.
Protmūšį sudarė 26 klausimai, susiję su korupcijos sąvoka, korupcijos formomis, korupcijos prevencija. Klausimus parengti padėjo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė. Jie buvo parengti internetiniu įrankiu Kahoot.
Komandoms taškai buvo skiriami ne tik už teisingus atsakymus, bet ir už atsakymų pasirinkimo greitį. Kaip keitėsi komandų taškai, visi dalyviai ir stebintys renginį matė iš karto ekrane.
Renginį organizavo antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grups narė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Baronienė