Mokinių pasiekimai

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokiniai – Lietuvos mokinių fizikos, matematikos, biologijos, chemijos, olimpiadų etapų nugalėtojai ir prizininkai

„Libri Magistri, Libri Amici“ (Knygos – mūsų mokytojai, knygos – mūsų draugai).

Ciceronas

Radvilas Rumšas – 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antrojo (miesto) etapo tarp I gimnazijos klasių mokinių nugalėtojas – I vieta. Mokytoja – Danutė Vilkauskienė, fizikos mokytoja metodininkė.
Radvilas Rumšas – 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antrojo (miesto) etapo tarp I gimnazijos klasių mokinių nugalėtojas – II vieta. Mokytoja – Vida Meškauskaitė, matematikos mokytoja ekspertė.
Monika Miklaševičiūtė – 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados antrojo (miesto) etapo tarp IV gimnazijos klasių mokinių IV vietos laimėtoja. Mokytoja – Laima Lapinskaitė, biologijos mokytoja ekspertė.
Radvilas Rumšas – 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados antrojo (miesto) etapo tarp I gimnazijos klasių mokinių IV vietos laimėtojas. Mokytoja – Snieguolė Revuckaitė, chemijos vyresnioji mokytoja.
Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos vaikinių komanda: Juozas Petraitis (IV A klasė), Radvilas Rumšas (I C klasė), Matas Varžgalys (II A klasė), Mantas Žemaitis (III B klasė), – Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 (I – IV gimnazijos) klasių vaikinų komandų matematikos olimpiados IV vietos laimėtoja. Mokytojos – Vida Meškauskaitė, matematikos mokytoja ekspertė, Alma Patalauskienė, matematikos mokytoja metodininkė.
Sveikiname ir didžiuojamės Jumis!