Gimnazijos laidų susitikimas „O klasėje atrodys taip kaip buvę…“.

Lapkričio 23 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija pakvietė 100 metų mininčios gimnazijos alumnus ir buvusius mokytojus į laidų susitikimą „ O klasėje atrodys taip kaip buvę…“. Nuo 10 val. ryto gimnazijoje šurmuliavo mūsų šaunieji alumnai ir buvę mokytojai. Vedini savo mažyliais į klases rinkosi jaunosios kartos alumnai, Pabendravę klasėse, aplankę gimnazijos muziejaus ekspoziciją bei kabinetus ir kitas edukacines gimnazijos erdves alumnai ir mokytojai aktų salėje vaišinosi mokinių keptais keksiukais, kava, arbata bei UAB „Irenutė“ dovanotais keksiukais. Nuostabu matyti kaip spindi Jūsų akys ir šypsenos žydi veiduose, kai sutinkate seniai matytą klasioką, apkabinate mokytoją ar atsisėdate į savo suolą! Džiaugiamės gausia mūsių šaunių gimnazijos alumnų bendruomene ir sakome – iki kitų susitikimų!