Filmų kūrėjos laimėjimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų abiturientės pasiekimais! Kristina Užgalytė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos abiturientė, praeitų mokslo metų „Gimnazijos garbės“ nominantė sėkmingai tęsia kūrybinę veiklą. Neseniai ji sugrįžo iš tarptautinio kino ir televizijos festivalio „Kino šviesa“ Minske. Kristinos sukurtas filmas „O jeigu kitaip?“ nepaliko abejingų –vaidybinių filmų grupėje šis filmas tapo nugalėtoju. Interviu su Kristina buvo rodomas per pirmąjį Baltarusijos TV kanalą. Kristina Užgalytė gimnazijoje po pamokų lanko neformaliojo vaikų švietimo būrelį – kino filmų kūrimo studiją „Už kadro“, kuriam vadovauja filmų kūrimo mokytojas ekspertas Ivanas Kuzminas. Šių metų vasarą Kristina tapo ir prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamo konkurso „Lietuvos Maximalistai“ laimėtoja kūrybos ir meno kategorijoje. Konkurse dalyvavo daugiau nei 500 mokinių iš visos šalies. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų abiturientės pasiekimais!