2019-12-05. Erasmus + projekto „Little Hands Great Jobs“ partnerių susitikimas. Trečioji diena. Ši diena bendrame projekto partnerių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Turkijos ir Portugalijos susitikime – itin svarbi. Rytą pradėjome darbo susirinkimu aptardami svarbius bendrus projekto metmenis, vėliau sekė mokymai eTwinning ir web2tools platformose. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija kaip programos „eTwinning“ mokyklos ženklelio turėtoja organizavo mokymų seansą. Anglų kalbos mokytoja Ana Novikienė pristatė eTwinning ir web2tools platformas, atskleidė programų siūlomas galimybes ne tik mokymuisi ir mokymui, bet ir gerosios patirties bei skleidžiamų vertybių sklaidai. Pertraukose tarp mokymų projekto dalyviai stebėjo atviras matematikos ir IT bei integruotą biologijos ir anglų kalbos pamokas. Svečiams iš kiekvienos šalies matematikos mokytojai padovanojo pačių sukurtą, iliustruotą matematikos uždavinių rinkinį lietuvių ir anglų kalbomis „Lietuvos kultūrinis paveldas ir matematika“. Mokymui ciklui pasibaigus gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė visiems projekte dalyvaujantiems mokytojams – judumo dalyviams įteikė sertifikatus ir Lietuvą priminsiančias dovanas bei suvenyrus, linkėjo nepamirštamų įspūdžių ir prasmingo darbo kituose šio projekto etapuose. Po mokymų projekto dalyviai prie kavos ir arbatos diskutavo apie šiuolaikinio pasaulio ir kultūros vertybių raidą, bei sąveiką. Vėliau aplankytas Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis tarsi įprasmino kultūrinio paveldo reikšmės suvokimą, vertybinės ir kultūrinės komunikacijos vientisumą. Ką tik išlydėję kolegas jau ruošiamės kitiems Erasmus + projekto „Little Hands Great Jobs“ etapams ir įdomioms veikloms! Dėkojame šauniai Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos bendruomenei už pagalbą įgyvendinant šį tarptautinį projektą.