Dovana 100 – metį pasitinkančiai gimnazijai

100 metų mininčioje Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje 2019 m. lapkričio 13 d. lankėsi garbus svečias – 1954 metų laidos gimnazijos alumnas Jonas Saulius Avižonis. Svečias gimnazijos muziejui padovanojo visos 1954 metų laidos absolventų sukauptą nuotraukų archyvą. Nuotraukas, įsimintinų įvykių iliustracijas ir aprašymus kruopščiai surinko ir albumuose pasportavo 1954 metų laidos alumnas a. a. Kazys Aleksandras Vaišvila. Sklaidant albumus gerb. Jonas Saulius Avižonis pasakojo įdomias mokyklines istorijas, prisiminė daugelį istorinių momentų. Praeities, dabarties ir ateities sandūroje gimnazijoje puoselėjame tas pačias vertybes – pagarbą žmogui, tautinį solidarumą, kultūrinį atvirumą ir toleranciją. 1954 metų laida po mokyklos baigimo kiekvienais metais spalio mėnesio vieną šeštadienį susitinka (iki dabar) prie mokyklos ir mokykloje. Šią gražią tradiciją inicijavo a. a. kunigas, poetas Ričardas Mikutavičius, taip pat šios abiturientų laidos alumnas.