Atnaujinta Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos bei Lipės apskrities Karla-Raveh mokyklos bendradarbiavimo sutartis.

Kaunas ir Lipės apskritis prieš tris dešimtmečius pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šios partnerystės dėka įvairios Kauno miesto ir Lipės apskrities mokslo, verslo, kultūros, visuomenės bendruomenių institucijos pradėjo ilgalaikį bendradarbiavimą, kuris suartino ne tik atskiras tautas, bei kultūras, bet ir nutiesė draugystės tiltus. Rugsėjo 19-22 dienomis Kaune vieši oficiali Lipės apskrities delegacija.
Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija ir Lipės apskrities Karla-Raveh mokykla nuo 1989 metų puoselėja draugiškus bendradarbiavimo ryšius tarptautinių mokinių mainų projektuose. Šiandien gimnazijoje lankėsi oficialios Lipės delegacijos atstovas – Lipės apskrities Karla-Raveh mokyklos direktorius ponas Bernd Hendig. Minint Lipės apskrities ir Kauno miesto bendradarbiavimo 30 metų jubiliejų atnauijnta ir Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos bei Lipės apskrities Karla-Raveh mokyklos bendradarbiavimo sutartis, kurią savo parašais patvirtino Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė ir Lipės apskrities Karla-Raveh mokyklos direktorius ponas Bernd Hendig.