Eil nr.Pedagoginio darbuotojo pavardė, vardasMokomasis dalykasKvalifikacinė kategorijaAuklėjamoji klasėKabinetas
1.Astrauskas RomualdasKūno kultūramokytojas
2.Balevičienė Daivamatematikamokytoja ekspertė226 kab.
3.Baltuškienė Editalietuvių kalbamokytoja ekspertėII a320 kab.
4.Letkauskaitė Eglėsocialinė pedagogė215 kab.
5.Baranauskas Kęstutisneformalus švietimasmokytojas
6.Bersėnienė Gintarėlietuvių kalbamokytoja metodininkėIIII d206 kab.
7.Blinstrubaitė Vidaanglų kalbamokytoja metodininkė221 kab.
8.Brimienė Nidarusų kalbametodininkėI a116 kab.
9.Brukienė Daivaanglų kalbamokytoja ekspertė321 kab.
10.Čiapienė Jūratėgeografijamokytoja metodininkė
11.Dambrauskaitė Dalėanglų kalbamokytoja metodininkė316 kab.
12.Ežerskienė Irenalietuvių kalbavyresnioji mokytoja104 kab.
13.Gajauskaitė Vandarusų kalbamokytoja metodininkėI ė229 kab.
14.Grigienė Vilmalietuvių kalbamokytoja metodininkėII c322 kab.
15.Jagentavičius Regimantas ViktorasKūno kultūraekspertas
16.Janickienė Raimondachemijamokytoja metodininkėIII d229 kab.
17.Jarašius Vytautastechnologijosvyresnysis mokytojas107 kab.
18.Jasiulionienė Daivakūno kultūramokytoja ekspertė104 kab.
19.Jurgutienė Lilijamatematikamokytoja metodininkėIII c108 kab.
20.Masionis Artūrasneformalus švietimasNeformalaus ugdymo mokytojas
21.Klimavičienė Loretadailėmokytoja metodininkė319 kab.
22.Kondrašovienė Editavokiečiu kalba, ekonomika216 kab.
23.Krasauskienė Liljanaprancūzų kalbamokytoja
24.Lapinskaitė Laimabiologijamokytoja ekspertė317 kab.
25.Levišauskienė Rasatechnologijos, dailėmetodininkė
26.Meškauskaitė Vidamatematikamokytoja ekspertėIV a111 kab.
27.Novikienė Anaanglų kalbamokytoja metodininkė215 kab.
28.Nefas Sigitasistiorija, pilietiškumo pagrindaimokytojas metodininkas
29.Patalauskienė Almamatematikamokytoja metodininkė112 kab.
30.Pranevičienė Rasaistorija, geografijavyresnioji mokytoja
31.Pukelienė Birutėvokiečiu kalbamokytoja ekspertėI c303 kab.
32.Putnienė Birutėfizikamokytoja metodininkėI d114 kab.
33.Rajauskaitė Aušraistorijamokytoja metodininkėIV c229 kab.
34.Revuckaitė Snieguolėchemijavyresnioji mokytoja224 kab.
35.Rukuižienė Vitalijaetikavyresnioji mokytojaII d110 kab.
36.Sabaitienė Jūratėbiologijavyresnioji mokytojaIV g227 kab.
37.Saikauskienė Irenakūno kultūra, neformalus švietimasmokytoja metodininkėIV ė
38.Sakalauskienė Jūravokiečiu kalbamokytoja metodininkė312 kab.
39.Paškevičienė Rasageografijamokytoja metodininkėIII b205 kab.
40.Snarskaitė Editamuzika, neformalus švietimasmokytoja metodininkė310 kab.
41.Spiridonovienė Alėtikyba, bibliotekos vedėjamokytoja metodininkė307 kab.
42.Starkuvienė Laimainformacinės technologijosmokytoja metodininkėIV b225 kab.
43.Suodienė Dianaprancūzų kalbamokytoja metodinikė
44.Sadauskienė Reginatechnologijosvyresnioji mokytojaII ė105 kab.
45.Sutienė Gražinaneformalus švietimasdailės mokytoja ekspertė
46.Slavinienė Jūratėlietuvių kalbamokytoja ekspertėIII a
47.Tarkauskienė Egidaetikavyresnioji mokytojaII b306 kab.
48.Trinkūnienė Egidijamatematikamokytoja metodininkė207 kab.
49.Urbonienė Vidalietuvių kalbamokytoja metodininkėIV f203 kab.
50.Vaitekėnas Giedriusinformacinių technologijų vyresnysis mokytojas, matematikos vyresnysis mokytojasvyresnysis mokytojasI b202 kab.
51. Venslovaitienė Ritapsihologijapsichologė214 kab.
52.Vilkauskienė Danutėfizikavyresnioji mokytojaIII ė318 kab.
53.Vinčienė Editainformacinės technologijosvyresnioji mokytoja 218 kab.
54.Thomas Lewandowskivokiečiu kalbos mokytojasmokytojas213 kab.
55.Baronienė Audronėtikybadirektoriaus pavaduotoja ugdymui, vyresnioji mokytoja306 kab.
56.Žemaitienė Ramutėanglų kalbamokytoja ekspretė313 kab.

Informacija apie laisvas darbo vietas

Gimnazijoje šiuo metu laisvų darbo vietų nėra.