Mums rūpi Žemės likimas

Kovo 20 d. Pasaulinę žemės dieną gimnazijoje ,,startavo" tradicinė (jau 13 kartą) integruotų gamtos mokslų savaitė. Ji skirta priminti gimnazistams apie trijų žemės rutulio turtų išsaugojimą: tai vandenį, orą ir dirvožemį. Gimnazijos foje eksponuoja mokinių foto nuotraukų paroda "Pasaulis pro mikroskopą". Parodos iniciatorė biologijos mokytoja ekspertė Laima Lapinskaitė. Čia pat galima susipažinti su foto nuotraukų kūrybiniais darbais apie chemijos ir fizikos netradicines pamokas. Kiekviena šios savaitės diena turi savo renginį. Vakar, kovo 20 d. gimnazijoje vyko "Mažasis protmūšis", kuriame dalyvavo trys 1-ųjų klasių komandos ir dvi svečių komandos iš V. Kudirkos progimnazijos. Visi konkurso dalyviai buvo paskatinti padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis. Taip pat kovo 20 d. 3 b klasės gimnazistų komanda atstovavo mūsų gimnaziją respublikiniame renginyje ,,Švęsk žemės dieną su KTU" ir protinėje daugiakovėje užėmė II-ąją vietą. Sveikiname 3b klasės mokinius E. Balčiūtę, M. Dobinską, J. Liudvinavičių, D. Teleišą, E. Spranaitytę ir A.šerpenskaitę. Tradicinę integruotų mokslų savaitę inicijuoja gimnazijos gamtos mokslų metodinė grupė: biologijos mokytojos Laima Lapinskaitė ir Jūratė Sabaitienė, chemijos mokytojos Raimonda Janickienė, fizikos mokytojos Birutė Putnienė ir Danutė Vilkauskienė ir grupės koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Kuzmickienė.

Pamoka

Laikas