Tarptautinis tinklinio turnyras „Tinklininkės Valdonės Petrauskaitės taurė“

Kovo 16 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko tarptautinis tinklinio turnyras skirtas buvusios gimnazistės tinklininkės Valdonės Petrauskaitės taurei laimėti. Valdonė Petrauskaitė jau 15 metų žaidžia užsienio klubuose, yra Europos tinklinio konfederacijos (CEV) taurės čempionė, septynių šalių klubų legionierė, Lietuvos rinktinės narė. Pasak Valdonės ,,norint ugdyti valią ir vertybes, svarbu suteikti progą jiems kartu atrasti ką reiškia sveikas gyvenimo būdas, tikslo siekimas bendraminčių tarpe‘‘. Šio turnyro koordinatorė kūno kultūros mokytoja ekspertė Daiva Jasiulionienė džiaugėsi galėdama remti savo dukros iniciatyvą.
    Turnyre dalyvavo Vilniaus , Jonavos , Kelmės, Šiaulių sporto mokyklų bei Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos JSO klubo tinklinio komandos. Deja neatvyko komanda iš Venspilio.
    Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos buvusios gimnazistės įsteigta taure ir medaliais bei gimnazijos direktorės Nijolės Šimkevičienės padėkos raštais.
I vieta – Šiaulių sporto mokyklos tinklinio komanda.
II vieta – Kelmės sporto mokyklos tinklinio komanda.
III vieta – Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos JSO tinklinio komanda.
    Džiaugiamės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos JSO tinklinio komanda, taip pat norime pasveikinti visus dalyvius ir dalinamės organizatorių nuotraukomis.

Pamoka

Laikas