Karjeros pradžia gimnazijos suole

Trečiadienį Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija šurmuliavo nuo gausybės mokinių, kurie rinkosi sužinoti apie "KARJEROS PRADŽIĄ GIMNAZIJOS SUOLE". Gimnazistai dalijosi patirtimi, kaip galima savo karjerą pradėti jau būnant gimnazistu, kokie būdai ir metodai padeda surasti atsakymą jaunuoliams kuo jie nori būti, koks jų gyvenimo troškimas.
Mokinių tarybos gimnazistai lydėjo mokinius po inovatyvias stoteles: chemijos, biologijos, matematikos, neformaliojo švietimo, socialinių mokslų ir anglų kalbos, kuriose dalykų mokytojai žaismingai ir įdomiai pristatinėjų jų dalykus. Svečių akys blizgėjo, noriai dalyvavo užduotyse ir pasilikę tik su mokinių tarybos mokiniais jų klausinėjo žemiškesnių dalykų: ar skanu valgykloje, ar geri mokytojai, ar draugiški mokiniai.
Po renginio grupelės mokinių, jau apsisprendusių tapti gimnazistais, būriavosi prie raštinės su prašymais priimti į gimnaziją.
Džiaugiamės puikiais dalyviais ir tikimės, kad kuo gausesnis būrys pasirinks Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnaziją savo "GYVENIMO SKRYDŽIO" partneriais.