Olimpiada - konkursas ,,Matematikai apie istoriją kitaip“

2018 m. gruodžio 13 dieną Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko  Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių vaikinų komandinės matematikos olimpiada–konkursas „Matematikai apie istoriją kitaip“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Konkursą organizavo Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Konkurse dalyvavo vaikinų komandos iš 18 įvairių Lietuvos gimnazijų: Prienų "Žiburio" gimnazijos, Vilniaus "Saulės" privačios gimnazijos, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos,  Kauno "Aušros" gimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, VDU "Rasos" gimnazijos, Kauno "Santaros" gimnazijos, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto gimnazijos, Kauno "Varpo" gimnazijos, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, Kauno "Saulės" gimnazijos, Kauno "Vyturio" gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos.

Konkurso atidaryme vaikinų komandas sveikino ir sėkmės linkėjo Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė Ilona Teresienė, muzikinius kūrinius dovanojo gimnazijos mokiniai.

Vaikinų komandos konkurse – olimpiadoje turėjo įveikti  skirtingo sudėtingumo matematines užduotis: integruotą matematikos ir istorijos užduotį, kūrybinę - praktinę užduotį ir matematinių uždavinių sprendimo maratoną. Komandų atliktas užduotis vertino olimpiados – konkurso užduočių rengėjai ir komandas atlydėję matematikos mokytojai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems konkurse - olimpiadoje dalyvavusiems mokiniams, juos parengusiems ir atlydėjusiems matematikos mokytojams.

Artėjančių gražiausių metų švenčių proga linkime visiems sveikatos ir kūrybinių idėjų realizavimo.

Lauksime Jūsų ir kitais metais, minėdami Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos įkūrimo 100 metų jubiliejų.

Konkurso organizatoriai