82-osios laidos PASAKIŠKAS šimtadienis

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos 82-oji abiturientų laida 2020 metų vasario 13 d. šventė šimtadienį. Abiturientams sėkmės ir ryžto artėjančiame egzaminų maratone linkėjo gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė, šiltus sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos Seimo narė Rūta Miliūtė, gimnazijos alumnas ir bičiulis Gediminas Budnikas. Abiturientus sveikino ir pasitikėjimo savimi linkėjo ir ypatingas svečias – pasaulinio lygio krepšinio žvaigždė, Lietuvos krepšininkas, 2013 metų Europos krepšinio čempionato sidabro medalio laimėtojas, NBA klubų: Houston Rockets, San Antonio Spurs žaidėjas, gimnazijos 2009 metų laidos alumnas Donatas Motiejūnas. Dalinamės gražios šventės akimirkomis.