Rugsėjo 24 d. gimnazijoje lankėsi naujasis vokiečių kalbos koordinatorius Lietuvoje ponas Alexander Schleich. Gerbiamas svečias su gimnazijos direktore Nijole Šimkevičiene aptarė bendradarbiavimo gaires bei susipažino su gimnazijos veikla. Ponas Alexander Schleich kartu su gimnazijos direktore bei vokiečių kalbos mokytoju Alexander Wölffling besimokantiems vokiečių kalbos gimnazistams įteikė A2 lygio ir DSD I („Das Deutsche Sprachdiplom I“) (pirmo laipsnio tarptautinio vokiečių kalbos egzamino) diplomus. Svečias šiltai bendravo su gimnazijos mokiniais, džiaugėsi jų pasiekimais ir ateities galimybėmis. Ponas Alexander Schleich akcentavo kad užsienio kalbų mokėjimas – ne tik komunikacijos galimybė, bet ir puikus būdas pažinti kitų šalių kultūras.